اخبار
1397/12/15 چهارشنبه
پشتیبانی رسالت خطیری را در ایجاد زیر ساخت های خدمت رسانی بر عهده دارد
مدیر کل پشتیبانی شهرداری کرج گفت:حوزه مدیریت پشتیبانی شهرداری با زیر مجموعه هایی اعم از ادارات اموال و انبار، کارپردازی و خدمات عمومی رسالت خطیری را در ایجاد زیر ساخت های خدمت رسانی به شهر و شهروندان بر عهده دارد.

سعید زارع در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه خدمات پشتیبانی ضمن هماهنگی های لازم به منظور همسوسازی با سیاست ها، راهبردها و برنامه های مرتبط با اهداف حوزه نسبت به فراهم آوردن محیطی آرام و پرنشاط برای همکاران از طریق تامین امکانات و نیازهای پشتیبانی گام های موثری برداشته ایم و در این مسیر به گونه ای عمل شده که از لحاظ صرف و صلاح  در استفاده از اموال عمومی عینیت بخشیده است.

این مسئول ،تقویت همدلی و همزبانی را سرلوحه وظایف این مدیریت در سال جاری دانست و تاکید کرد: برای ارایه خدمات بهینه به شهروندان  که صاحبان اصلی شهر و سرمایه های بسیار ارزشمند مدیریت شهری هستند اقدامات شایسته ای در دست انجام است.

مدیر کل پشتیبانی شهرداری کرج با تقدیر از خدمات و زحمات ارزشمند پرسنل و نیروهای خدماتی این مدیریت که بستر مناسب به منظور تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی شایسته به شهر و شهروندان را فراهم آورده اند، تصریح کرد: نیروهای خدوم خدماتی روح حیات و خدمت را در کالبد مدیریت شهری دمیده اند.

زارع بیان کرد:امید است خادمین مردم در سنگر مدیریت شهری با عمل به وظایف قانونی و جدیت در اصلاح امور، مسیر خدمت رسانی را از هر آنچه ثمره ای جز تشدید بروکراسی اداری و اتلاف انرژی و منابع مالی و انسانی در بر ندارد، پاکسازی کنند که کمک به پیاده سازی سیستم مدیریت فرایندها اقدامی عملی در این حوزه می باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir