شنبه 29 شهریور 1399   16:13:24

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 35519107
  تعداد بازدید این صفحه: 64355
  در امروز: 28834

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/15 چهارشنبه
پشتیبانی رسالت خطیری را در ایجاد زیر ساخت های خدمت رسانی بر عهده دارد
مدیر کل پشتیبانی شهرداری کرج گفت:حوزه مدیریت پشتیبانی شهرداری با زیر مجموعه هایی اعم از ادارات اموال و انبار، کارپردازی و خدمات عمومی رسالت خطیری را در ایجاد زیر ساخت های خدمت رسانی به شهر و شهروندان بر عهده دارد.

سعید زارع در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه خدمات پشتیبانی ضمن هماهنگی های لازم به منظور همسوسازی با سیاست ها، راهبردها و برنامه های مرتبط با اهداف حوزه نسبت به فراهم آوردن محیطی آرام و پرنشاط برای همکاران از طریق تامین امکانات و نیازهای پشتیبانی گام های موثری برداشته ایم و در این مسیر به گونه ای عمل شده که از لحاظ صرف و صلاح  در استفاده از اموال عمومی عینیت بخشیده است.

این مسئول ،تقویت همدلی و همزبانی را سرلوحه وظایف این مدیریت در سال جاری دانست و تاکید کرد: برای ارایه خدمات بهینه به شهروندان  که صاحبان اصلی شهر و سرمایه های بسیار ارزشمند مدیریت شهری هستند اقدامات شایسته ای در دست انجام است.

مدیر کل پشتیبانی شهرداری کرج با تقدیر از خدمات و زحمات ارزشمند پرسنل و نیروهای خدماتی این مدیریت که بستر مناسب به منظور تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی شایسته به شهر و شهروندان را فراهم آورده اند، تصریح کرد: نیروهای خدوم خدماتی روح حیات و خدمت را در کالبد مدیریت شهری دمیده اند.

زارع بیان کرد:امید است خادمین مردم در سنگر مدیریت شهری با عمل به وظایف قانونی و جدیت در اصلاح امور، مسیر خدمت رسانی را از هر آنچه ثمره ای جز تشدید بروکراسی اداری و اتلاف انرژی و منابع مالی و انسانی در بر ندارد، پاکسازی کنند که کمک به پیاده سازی سیستم مدیریت فرایندها اقدامی عملی در این حوزه می باشد.نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 64355
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35519107 تعداد بازديد زيرپورتال: 276261 اين زيرپورتال امروز: 170 سایت در امروز: 28834 اين صفحه امروز: 48
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.