چهارشنبه 19 مرداد 1401   14:54:13
1397/4/6 چهارشنبه

1400/4/9 چهارشنبهمدیرکل امور مالی شهرداری کرج:
دوره آموزشی «مالیات بر حقوق پرسنلی» برگزار شد
مدیرکل امور مالی شهرداری کرج از برگزاری دوره آموزشی رسیدگی و ارائه اطلاعات و مستندات به ممیزین مالیاتی برای مدیران مالی مناطق دهگانه و سازمان‌های تابعه این دستگاه خبر داد.

علی عابدی در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره کل امور مالی شهرداری کرج، اظهار کرد: با حضور مشاورین مالیاتی شهرداری کرج دوره آموزشی برای مدیران مالی مناطق و سازمان‌ها برگزار شد تا به این وسیله آموزش‌های لازم را در راستای ارائه مالیات حقوق پرسنلی به سازمان مالیاتی دریافت کنند.

وی ادامه داد: ازجمله مباحث مطرح‌شده در این دوره می‌توان به ماده ۸۲ تا ۹۲ قانون مالیات مستقیم اشاره کرد که جزئیات مالیات بر درآمد حقوق را شرح می‌دهند.

مدیرکل امور مالی شهرداری کرج افزود: آموزش، بحث و تبادل‌نظر در رابطه با ماده ۱ و ۲ قانون مالیات مستقیم و ارائه راهکار به مدیران مالی برای پاسخگویی به سازمان مالیاتی در رابطه با مالیات حقوق پرسنلی از دیگر محورهای این دوره آموزشی بود.

عابدی یادآور شد: نحوه تنظیم فرم‌ها و دفاع از حقوق شهرداری کرج در ارتباط با مالیات حقوق پرسنلی و ارزش‌افزوده همچنین پاسخگویی در کمترین زمان به سازمان مذکور در مورد استعلام شرکت‌ها از شهرداری از دیگر آموزش‌هایی بود که در این دوره آموزش داده شد.نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 37628
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53209595 تعداد بازديد زيرپورتال: 349740 اين زيرپورتال امروز: 66 سایت در امروز: 14074 اين صفحه امروز: 9
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.