چهارشنبه 19 مرداد 1401   15:23:45
1397/4/6 چهارشنبه

1400/4/9 چهارشنبه
انتصابات جدید در حوزه مدیریت مالی شهرداری کرج
مدیرکل امور مالی شهرداری کرج از انتصاباتی جدید در حوزه مدیریت مالی سازمان حمل و نقل ریلی و منطقه سه این دستگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالی شهرداری کرج؛ علی عابدی اظهار کرد: شفافیت مالی در شهرداری ها با توجه به اینکه مستقیما با شهروندان در ارتباط هستند از حساسیت زیادی برخوردار بوده و سیستم مالی شهرداری باید تمام توان خود را بکار گیرد تا بر اساس الگوهای طراحی شده در یک روند شفاف و منضبط حرکت کند.

وی ادامه داد: جایگاه امور مالی در شهرداری منحصر به فرد است و از مدیرانی که در این سمت منصوب می شوند، انتظار می‌رود با ابتکارات جدید، همدلی و همکاری تنگاتنگ با سایر واحدها و ساماندهی دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های مختلف در ارائه خدمات بهتر به شهروندان گام‌های مطلوب تری را بردارند.

مدیرکل امور مالی شهرداری کرج با اشاره به اینکه تغییر و تحولات در هر سیستمی موجب بهینه سازی و هم افزایی سازمانی است، گفت: بر این اساس «حسین پور» در سمت مدیر مالی منطقه سه و «احمد رشیدی» با حفظ سمت سازمانی به عنوان مدیر مالی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج منصوب شدند.

عابدی یکی از سیاست های اداره کل مالی را استفاده از نیروهایی دانست که تجربه کافی در حوزه حسابداری و امور مالی را دارند.

وی در پایان از زحمات ارزشمند «زهرا آقامی» و «میرمحمد» در زمان تصدی تقدیر و تشکر کرد و برای آنها در جایگاه های دیگر آرزوی توفیق نمود.نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 37631
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53210024 تعداد بازديد زيرپورتال: 349747 اين زيرپورتال امروز: 73 سایت در امروز: 14503 اين صفحه امروز: 12
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.