چهارشنبه 7 آبان 1399   15:30:42

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 36951310
  تعداد بازدید این صفحه: 138015
  در امروز: 22705

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/8 یکشنبهسرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج:
موظف به ترویج فرهنگ دفاع مقدس هستیم
سرپرست معاونت مالی اقتصادی شهرداری کرج گفت: وظیفه داریم در هر جایگاه و مسئولیتی که هستیم فرهنگ دفاع مقدس را پاس داشته و آن را نهادینه کنیم.علی سلطانی مقدم در بازديد از نمايشگاه هفته دفاع مقدس اظهار كرد: هفته دفاع مقدس یادآورِ رشادت های رزمندگان و شهدای والامقامی است که با نثار خون خود از میهن اسلامی و ارزش های انقلاب پاسداری کردند.

 
سرپرست معاونت مالی اقتصادی شهرداری کرج خون پاک شهدا را موجب حفظ عزت، اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: امسال اقدامات خوبی در این حوزه انجام و تلاش شد نمایشگاه هفته دفاع مقدس به بهترین شکل برگزار شود.
وی با بیان اینکه در بخش آماده‌سازی نمایشگاه هفته دفاع مقدس از تمام ظرفیت‌های اجرایی سازمان‌ها و مناطق شهرداری كرج استفاده شد، بیان کرد: وسعت نمایشگاه هفته دفاع مقدس امسال نسبت به سال گذشته گسترده‌تر بود و همه سازمان‌ها و مناطق شهرداری كرج مکلف شدند با برنامه‌ریزی مناسب در راستای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن این نمایشگاه همکاری کنند.
سلطاني مقدم در پایان یادآور شد: يكي از راه های ترویج فرهنگ شهادت طلبی اجرای برنامه های فرهنگی و انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جوان است.

كلمات كليدي : معاونت مالی و اقتصادی , شهرداری کرج

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 138015
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36951310 تعداد بازديد زيرپورتال: 282296 اين زيرپورتال امروز: 120 سایت در امروز: 22705 اين صفحه امروز: 58
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.