سه‌شنبه 29 مهر 1399   13:00:01

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 36662371
  تعداد بازدید این صفحه: 137329
  در امروز: 20311

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/5/23 سه‌شنبه
نهمین کارگروه تامین منابع مالی پروژه خط 2 قطار شهری کرج برگزار شد
نهمین جلسه کارگروه قراردادی و تامین مالی پروژه خط 2 سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج با حضور مدیران ارشد شهری و به ریاست علی سلطانی مقدم سرپرست معاونت مالی و اقتصادی این مجموعه برگزار شد.
سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج با اعلام این خبر عنوان کرد: بررسی راهکارها و تامین منابع مالی پروژه خط 2 سازمان حمل و نقل ریلی از جمله رویکردهای مهم این جلسه بود تا هر چه سریع تر قطار شهری ایران کوچک در مدار بهره برداری قرار گیرد.

 علی سلطانی مقدم اظهار داشت: در این جلسه از سوی مسئولان ذیربط گزارشی در خصوص آخرین وضعیت خط 2 قطار شهری کرج ارایه شد که بر این اساس این پروژه تاکنون 32 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتباری بالغ بر 420 میلیارد تومان هزینه را به خود اختصاص داده است.

رییس کارگروه قراردادی تامین مالی پروژه خط 2 سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج با بیان اینکه راه اندازی پروژه قطار شهری نیاز به منابع مالی زیادی دارد و مدیریت شهری این کلانشهر به تنهایی نمی تواند آن را تامین کند، اضافه کرد: گزینه هایی نظیر فاینانس، انتشار اوراق مشارکت، تامین منابع از محل تهاتر و ... از جمله راهکارهایی است که می تواند راه اندازی مترو را در کرج تسریع بخشد و این مهم در برنامه ریزی های مدیران ارشد شهری نیز قرار دارد.

سلطانی مقدم یادآور شد: خط 2 قطار شهری کرج از میدان شهید سلطانی آغاز می شود و تا محدوده حصارک با 14 ایستگاه ادامه پیدا می کند. بهره برداری از این خط بارقه امیدی در دل شهروندان ایجاد می کند تا در کمترین زمان ممکن و به دور از دغدغه ترافیک و آلودگی هوا سوار بر واگن ها به مقصد برسند.

شایان ذکر است در نهمین جلسه کارگروه قراردادی تامین مالی پروژه خط 2 سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، محمد حسین خلیلی اردکانی نماینده مردم کرج در پارلمان شهری، علی سلطانی مقدم سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری، علی اصغر صلواتی سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی و دیگر مدیران شهری حضور داشتند.

 

 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت مالی و اقتصادی

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 137329
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36662371 تعداد بازديد زيرپورتال: 281082 اين زيرپورتال امروز: 117 سایت در امروز: 20311 اين صفحه امروز: 51
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.