سه‌شنبه 14 تیر 1401   04:56:34
1397/4/6 چهارشنبه

  
 نام : داود بذرافشان
سمت : رئیس اداره درآمد های عمومی
تلفن تماس : 35892294
سوابق تحصیلی:
لیسانس مدیریت صنعتی
فوق لیسانس مدیریت شهری
فوق لیسانس توسعه اقتصادی و برنامه ریزی
دکتری مدیریت استراتژیک (دوره چهار ساله DBA از دانشگاه صنایع و معادن ایران)

شرح وظایف: 
1- بازدید از مناطق دهگانه شهرداری به صورت یک برنامه زمانبندی شده به منظور بررسی و کنترل محاسبات پرونده های ملکی ، دفاتر ، نحوه عملکرد و کاستیهای واحدهای درآمدی مناطق به منظور اطمینان از عملکرد بهینه و با هدف افزایش کارایی مناطق.
2- تهیه پاسخ استعلام های درآمدی سازمانها، نهادها ، ادارات و سازمانهای دولتی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی که به هر نحوی با شهرداری ارتباط پیدا می کنند.
3- تهیه گزارش های عملکردی ، بررسی های تحلیلی ومشکلات و معظلات مرتبط با امور درآمدی جهت انعکاس به شهردار، شورای شهر ، معاونت اداری و مالی و سایر مبادی ذیربط.
4- انجام رایزنی مختلف به همراه فراهم نمودن شرایط تعامل با ادارات مرتبط با پرداخت عوارض به شهرداری به منظور تسهیل و تسریع در احقاق حقوق شهرداری کرج.
5- تهیه صورتجلسات مرتبط و پیگیری نتایج حاصل از آنها.
6- انجام اقدامات مرتبط و هماهنگی های لازم با سازمانها و ادارات تابعه شهرداری (قطار شهری – اتوبوسرانی – تاکسیرانی – آتش نشانی – میادین میوه و تره بار – بهشت سکینه – پارکها و فضای سبز – بازیافت و تبدیل مواد زائد ترمینالها )
7- انجام امور مربوط به اخذ عوارض اتومبیل در قالب یک واحد مستقل اعم از :
الف)پاسخگوئی به کلیه مراجعینی که جهت عوارض سالیانه خودرو مراجعه می نمایند.      
ب)تهیه برچسب و فرمهای عوارض خودرو.
ج)جمع آوری و طبقه بندی سوابق مربوط به پرداخت عوارض خودرو.
8- انجام کلیه امور مربوط به جمع آوری ، ثبت ، طبقه بندی و بایگانی آمار درآمدهای وصولی مناطق و مرکز و نهایتا تجزیه و تحلیل و تغییر داده ها از طریق استخراج فرم ها و نمودارهای آماری مقایسه ای .
9- رسیدگی و نظارت بر امر وصول عوارضی که مطابق قانون از طریق سازمانهای دولتی و سایر موسسات ، وصول و سپس در وجه شهرداری واریز می شود.
10- پیش بینی تمهیدات لازم به منظور ایصال بدهیهای معوقه مودیان. 
11- نظارت بر امر تشخیص و استیفای حقوق شهرداری .
12- بررسی منابع درآمدی شهرداری و بازنگری در آن و پیشنهاد در مورد لغو یا برقراری عوارض یا همکاری حوزه مدیریت طرح و برنامه و حوزه مدیریت امور مالی شهرداری .
13- انجام آن دسته از اموری که طبق قوانین و مقررات از سوی مقام مافوق ارجاع می گردد.  

 
تعداد بازديد اين صفحه: 33818
تعداد بازديد کنندگان سايت: 52437164 تعداد بازديد زيرپورتال: 345968 اين زيرپورتال امروز: 53 سایت در امروز: 3472 اين صفحه امروز: 10
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.